Rulo Motor Nedir?

Rulo Motor Nedir? Rulo motor konveyör taşıyıcı sistemlerin en önemli parçalarında birisidir. Taşıyıcı rulo ürünlerin ve malzemenin taşınmış olduğu üst kısımda ki kol da bulunmaktadır. Bunun ile birlikte genel olarak tekneleşmeyi sağlamak amacı ile taşıyıcı rulo üç parçadan oluşmaktadırlar. Bu tip rulolara Ankara taşıyıcı rulo ile ulaşabilmek mümkündür. İstanbul’da taşıyıcı rulo en uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşmaktadır.

Düz Rulo nedir? Taşıyıcı rulolar üç kısımdan oluşmaktadır. Bunlardan bir tanesi düz rulolardır. Düz rulolar malzemenin ya da ürünün taşınmış oldukları üst kol da bulunmakta olan rulo türleridirler. En çok tercih edilen rulo türlerinden birisi olan düz ruloya Ankara taşıyıcı rulo ile ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Bunun ile birlikte İstanbul’da taşıyıcı rulo kalitesi ile dikkat çekmektedir.

İkili Taşıyıcı Rulo Nedir? Taşıyıcı rulolar üç kısma ayrılmaktaydı. Bu üç kısımdan ilki düz rulolardır. İkici rulo tipine ise ikili taşıyıcı rulo ismi verilmektedir. Bu rulo tipi pek çok kullanıcı için oldukça faydalı olan rulolar arasındadır. İkili taşıyıcı rulo ile bandın yük taşıma kapasitesi artmaktadır. Bu durum müşterilere oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu tip rulo taşıyıcılara Ankara taşıyıcı rulo ile ulaşabilmek mümkündür. Üçlü Taşıyıcı Rulo Nedir? Son taşıyıcı rulo türü ise üçlü taşıyıcı rulolardır. Bu rulo tipi yan tarafta bulunan makaraların eğimi arttırarak yük taşıyabilme kapasitesi oldukça yukarı çeken rulo tipi arasındadır. Bu rulo tipine İstanbul’da taşıyıcı rulo ile ulaşılabilinmektedir.

Türkiye’nin rulo motor firması…

Rulo Motor Özellikleri

 • Özellikler
 • 24VDC fırçasız motor
 • Sağlam ve güvenilir çelik planet redüktör
 • M8 kablo konnektörü
 • Harici motor sürücüsü
 • Performans Değerleri40W / 50W mekanik performans (Boost/Eco)
 • 0,03 – 2,2 m/sn Hız
 • 8 farklı redüktör oranı

Rulo Motor Kullanım Alanları

Rulo motorla ilgili önemli verileri tutan ve işleyen motor sürücüsü içindeki mikroişlemci, motorlu silindir, dişli ünite ve ileri teknoloji yapay zeka ile birçok kolaylık sağlamaktadır.
Rulo Motor teknolojisinin en önemli avantajı, konveyörün altıgen deliğinden kolaylıkla geçirilebilen güvenilir, endüstriyel olarak sertleşmiş bir m8 4 pin konektördür. Bir diğer önemli avantajı ise, piyasada zor bulunan motor sürücüsünden kontrolöre kabloya ait 4 telli m8 uzatma kablolarının bulunmasıdır. Mikroişlemci, salınım efekti sensörü girdileri ile ilgili tek bir tel üzerinden nabız verisi gönderdiğinden bu yararların her ikisininde olması mümkündür.

Ürün siparişleri için bize ulaşın.

Soru, görüş, öneri ve siparişleriniz için bize ulaşın.

 • (0216) 378 71 81
 • Şeyhli, Ankara Cd. No:372, 34906 Pendik/İstanbul
 • Hafta içi: 08:30-18:30
  Cumartesi : 09:00 - 15:00
  Pazar: Kapalı
Whatsapp Hattımız
Whatsapp Hattımız